Hotel Olimpia – imprezy okolicznościowe

Hotel Olimpia od lat specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych i eleganckich uroczystości biznesowych oraz rodzinnych. Jeżeli marzy Ci się piękne wesela lub kameralne przyjęcie komunijne w przyjemnej atmosferze, zapoznaj się z ofertą hotelu.
Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Wrocławia – atrakcyjna lokalizacja znacznie ułatwia transport dla gości, którzy przybywają z różnych stron Polski.

Organizacja wesela lub komunii

Trzygwiazdkowy hotel Olimpia posiada interesującą ofertę weselną – do dyspozycji gości są wnętrza restauracji hotelowej i eleganckiej sali bankietowej. Profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy, a przyjęcie idealne – personel hotelu zadba o wystrój sali, wyjątkowy klimat i obsługę imprezy.

Hotelowa oferta weselna zawiera między innymi:

  • Atrakcyjne menu (dostosowane do potrzeb Pary Młodej) w przystępnej cenie
  • Powitanie Młodej Pary chlebem i solą
  • Apartament Delux dla Młodej Pary (wliczony w cenę)
  • Zniżka na nocleg dla gości weselnych
Dwie klimatyzowane sale mogą pomieścić do 65 gości – w cenę wliczone są niezbędne do dekoracji ozdoby: obrusy, pokrowce na krzesła, serwetki i subtelne ozdoby z motywem kwiatowym. Jeżeli planujesz organizację przyjęcia z okazji pierwszej Komunii Świętej lub Chrztu, możesz skontaktować się z obsługą hotelu w celu wynajęcie jednej z dwóch sal (na 40 lub 20 osób – istnieje jednak możliwość połączenia pomieszczeń) i ustalenia menu. Profesjonalny personel przygotuje spersonalizowaną ofertę, zawierającą wytworne menu, eleganckie dekoracje i kompleksową obsługę przyjęcia.