Hotel Olimpia we Wrocławiu – oferta konferencyjna

Hotel Olimpia we Wrocławiu to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, sympozjów, szkoleń, seminariów i konferencji. Budynek zlokalizowany jest w cichej części miasta, co zapewnia gościom i uczestnikom spotkań idealne warunki do pracy.
Spotkanie biznesowe Do dyspozycji firm i klientów biznesowych są dwie sale konferencyjne. Duża sala konferencyjna ma powierzchnię 43m2 i jest w stanie pomieścić 40 osób (w układzie kinowym) lub 25 osób (w układzie podkowy).
Mniejsza sala konferencyjna ma powierzchnię 18m2 i udostępnia gościom 20 miejsc (w układzie kinowym) lub 16 miejsc (w układzie bankietowym przy długim stole). Dodatkowo goście mogą skorzystać z najmniejszej sali o powierzchni 8m2 – jest idealna do organizacji zamkniętych spotkań biznesowych.
Wszystkie sale posiadają niezbędne zaplecze technologiczne i są wyposażone w rzutnik, ekran, flipchart, wygodne meble oraz szybkie łącze internetowe dla uczestników konferencji. Wykwalifikowany personel hotelu służy pomocą przy organizacji i obsłudze eventów. Za dodatkową opłatą możliwa jest organizacja przerwy kawowej z ciepłymi napojami i przekąskami.

Zakwaterowanie dla uczestników

Hotel umożliwia organizację kilkudniowych konferencji oraz eventów, oferując uczestnikom nocleg oraz wyżywienie. W obiekcie znajduje się 46 miejsc noclegowych w hotelach dwu-, trzy- i czteroosobowych. Dla organizatorów, trenerów i uczestników konferencji hotel proponuje atrakcyjne zniżki cenowe. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.